Dny otevřených dveří Agentury pro evropský globální navigační satelitní systém

auto-moto, technika

Pátek 2.12.2016 8:00 - Sobota 3.12.2016 18:00

Zažijte skutečný vesmír v Praze! Evropská centrála navigačního systému Galileo zve již podruhé všechny příznivce vesmíru a kosmických technologií na Dny otevřených dveří.

Dozvíte se více o práci Agentury pro evropský GNSS (GSA), a zjistíte, jak Evropská unie využívá vesmír a jaký má satelitní navigace vliv na náš každodenní život. Také zjistíte, kolik má GSA českých partnerů, kteří se zúčastnili výzkumných a vývojových vesmírných projektů! Program zahrnuje zajímavé semináře, soutěže, výstavy, animační aktivity pro rodiny s dětmi, činnosti pro školy a jiné zábavné aktivity! Amerika má GPS, my v Evropě máme satelitní systém Galileo. Přijďte si jej prohlédnout, vyfotíte se ve vesmíru nebo zkusíte přistát s pomocí satelitní navigace. Připraveny jsou pro vás i zajímavé ceny.

Přijďte v pátek 2. prosince a v sobotu 3. prosince do sídla Agentury pro evropský GNSS (GSA), vstupné je zdarma. Zjistíte, proč je právě Praha srdcem globálního navigačního systému.

Těšíme se na vás v budově GSA na adrese Janovského 438/2, Praha 7. V pátek 2. prosince od 8:00 do 18:30 hod. a v sobotu 3. prosince od 9:00 do 18:00 hod.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.