Jubilejní padesátý festival Miluj svůj život

festival

Pátek 27.10.2017 10:00 - Neděle 29.10.2017 21:00

Za tu dobu prošel festival Miluj svůj život různými změnami a konal se na různých místech, ale základní filosofie zůstala - setkání lidí, metod a cest, směřujících k rozvoji člověka, ochutnávka a seznámení s mnoha směry a metodami, aby si z té nabídky kaž

Jubilejní padesátý festival Miluj svůj život.

Ten, kdo navštívil první ezoterický festival v červenci 1999 v Rokycanech, téměř jistě netušil, že je u zrodu akce, která bude následujících dvacet let pozitivně inspirovat takové množství lidí.

Za tu dobu prošel festival Miluj svůj život různými změnami a konal se na různých místech, ale základní filosofie zůstala - setkání lidí, metod a cest, směřujících k rozvoji člověka, ochutnávka a seznámení s mnoha směry a metodami, aby si z té nabídky každý mohl vybrat to, co v danou chvíli hledá a potřebuje.

Nezáleží na tom, jestli jste tady byli jen jednou, nebo se sem  vracíte, vždy si zaručeně odnesete ty zážitky, které vás posunou správným směrem na vaší cestě. Tedy nejen z přednášek, programů, pracovních dílen nebo výstavy, ale i z dění celého festivalu si  odnesete - při troše bdělosti - přesně ty informace, a zážitky které aktuálně porřebujete.

Během letošního posledního říjnového víkendu se uskuteční v Praze jubilejní, již padesátý

mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život.

Návštěvníky při vstupu přivítá velká prodejní výstava,  která nabízí nepřeberné množství zboží, produktů a podnětů, které tématicky souvisí se zdravým životním stylem, ezoterikou, léčením a podobně. Můžete si tu koupit dárky a pořídit hezké a prospěšné věci, nebo se seznámit s novými dovednostmi a technikami, jež otevírají vaše skryté schopnosti a pomáhají ke zkvalitnění a zlepšení osobního života.

Součástí výstavy jsou i individuální poradny, kde vám odborníci, léčitelé a poradci zodpoví otázky, na které hledáte odpověď.

V části areálu vyhrazené programům se po tři dny na  osmi místech zároveň  konají přednášky, semináře a praktické programy jako například  Přechod přes střepy, nebo Život dle mayského kalendáře

Bude zde postupně vystupovat více než 100 účinkujících. Nenechte si ujít osobnosti jako jsou Gabriela Filippi, Karel Funk,  MUDr. Vladimíra Strnadelová a Ján Zerzán nebo PhDr. Miluše Kubíčková. Tradiční filipínské léčitelství přiblíží a zájemcům zprostředkuje známá filipínská léčitelka Estella Palaris Orbito, Svoje zkušenosti posluchačům předá astroložka Martina Blažena Boháčová. Za zmínku stojí, že po všechny tři dny se konají v Učebně v přízemí zajímavé programy, které jsou zdarma.

Festival se koná od pátku 27.10 do neděle 29.10.2017 v gymnáziu Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice. Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin. V areálu najdete také čajovnu a stánky s občerstvením s nabídkou převážně vegetariánských, makrobiotických a raw jídel.

Zájemcům o ubytování zašleme ověřené tipy.

Podrobný program celého festivalu a veškeré informace najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz,  info. telefon 608 377 573, festiv@ezotera.cz.

Těšíme se na Vás

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.