Praha Žije Hudbou 2017

festival hudba, koncert divadlo

Čtvrtek 8.6.2017 14:00 - Sobota 10.6.2017 23:00

Praha Žije Hudbou je festival pouličního umění. Jeho cílem je představit pouliční umění široké veřejnosti v dobrém světle a stimulovat pouliční scénu. Na několika desítkách míst po celém městě vystupují řádově stovky umělců včetně významných jmen české sc

Festival Praha Žije Hudbou, který letos proběhne od 8. do 10. června 2017,  bude opět oslavou umění a to na 50 místech metropole. „Chceme zvýšit kvalitu pražského pouličního umění a zpříjemnit obyvatelům Prahy jejich život ve městě, aby ulice nebyly pouze místem tranzitu, ale prostorem pro život,“ dodává Gregar. Mezi potvrzenými interprety, kteří svým vystoupením podpoří myšlenku buskingu jsou například Tomáš Klus, Vladimír Merta, Xavier Baumaxa, Longital, Houpací Koně, Jakub Ondra, Circus Brothers či Lake Malawi. Výrazně rozšířen bude i divadelní program na náměstí Václava Havla (piazzetta Národního divadla), který nabídne divadelní a loutková představení, akrobatická a novocirkusová vystoupení, slam poetry či autorská čtení. Těšit se můžete na Cirk la Putyka, Bratři v tricku, Long Vehicle Circus a mnoho dalších.

Zapojte se a staňte se součástí festivalu!

Festival dává příležitost hudebníkům i dalším umělcům vystoupit na festivalu společně s velkými jmény české umělecké scény a podpořit tak úroveň pouličního umění. Stačí se pouze zaregistrovat pomocí online formuláře na webových stránkách akce. Organizátoři vyberou z přihlášených projektů ty nejzajímavější a zařadí je do programu. Můžete se zapojit i do příprav festivalu a stát se dobrovolníkem v organizačním týmu. Více informací najdete na www.prahazijehudbou.cz/zapojse/.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.