Spring Time Festival

festival hudba, koncert

Úterý 28.2.2017 21:30 - Pátek 31.3.2017 0:00

Reduta Jazz Club, Praha 1

Nevlídný zimní čas končí a Reduta Jazz Club se připravuje na vítání jara. Spolu s ním přivítáme světové osobnosti moderní hudby z USA, Itálie i Velké Británie na zbrusu novém festivalu světové i domácí hudby.

Festival byl uveden koncertem výjimečného kytaristy a zpěváka Femiho Temowa, spoluhráče Jeana Toussainta či Amy Winehouse. Divoké blues střídalo exotické calypso a diváci byli nadšeni.

Na vystoupení Crystal Monee Hall, americké zpěvačky, která spolupracovala se sirem Eltonem Jonem či Mariah Careyovou,  se mohou hudbymilovní nadšenci těšit již 12.3. Z více jak desítky dalších jedinečných koncertů zmiňme například Cettinu Donato a její trio, italskou divu, skladatelku a pianistku, která vystoupí 15.3.2017.

Skutečnou lahůdkou pak bude čtvrtek 23. 3.,  kdy diváci uslyší vášnivý a živočišný zpěv Stevena Santora, spoluhráče Stinga a mistra současného populárního i jazzového zpěvu. Z nadcházejících koncertů zmiňme jen pár - Prague Big Band, nejstarší a nejslavnější jazzový big band v Čechách. Petr Kroutil Orchestra, svěží a energický pop jazový band. Nebo Bohemia Big Band, stálici tradiční i současné swingové muziky.

Odhoďte ze sebe zimní chmury a v intimním prostředí Reduty si užijte výkvět toho nejlepšího, co česká i světová hudební scéna nabízí. A pokud Vám jeden festivalový měsíc nestačí, nezoufejte. Od května bude Praha uchvácena festivalem Masters of Jazz. A jak název napovídá, čekají Vás skutečné špičky žánru.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.