Cross Square - Laco Deczi & Celula New York - Zdarma

hudba, koncert festival zvířata, příroda

Čtvrtek 22.6.2017 19:00

Cross Club, Praha 7

Trumpetista, skladatel, kapelník a slovenský krajan Laco Deczi zavítá na venkovní scénu pražského Cross Clubu. Vystoupí ve čtvrtek 22.května 2017 za doprovodu své kapely Cecula New York. Akce bude volně přístupná a se vstupem zdarma.

Laco patří k našim nejuznávanějším jazzovým hráčům a v posledních letech oslovuje mladší publikum nejenom při kandidatuře na prezidenta pro hnutí Nevím. Za svůj život působil v několika významných souborech a neodmyslitelně přispěl k rozvoji české jazzové hudby. Od roku 1986 žije ve Spojených státech, kde je frontmanem právě kapely Cecula New York. Ve Státech vystupoval s velkou řadou skvělých jazzových muzikantů, jako jsou Elvin Jones, Bill Watrous, Junior Cook, Dave Weckl a Sonny Costanzo. Pravidelně koncertuje se svojí kapelou Celula New York v oblasti států New York a Connecticut. Od roku 1990 Laco pravidelně dvakrát do roka jezdí tour po České republice a Slovensku.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.