Emil Viklický Trio

hudba, koncert

Úterý 2.5.2017 21:30 - 23:59

Reduta Jazz Club, Praha 1

Emil Viklický Trio

Legendární jazzový pianista a skladatel Emil Viklický se svým klasickým jazzovým triem. Těžko najít v tuzemsku výraznějšího hudebníka, než jakým je Emil Viklický. Není jen jazzmanem nejvyšších kvalit a mistrovským klavíristou, ale též skladatelem vážné i folklorní hudby a světovou osobností, kterou obdivuje i slavný japonský spisovatel Haruki Murakami. Emil Viklický hraje již dlouhou dobu s Petrem Dvorským na kontrabas a Cyrilem Zelenakem či Tomášem Hobzekem na bubny. Světově proslul též spoluprací s kontrabasistou Georgem Mrazem.

Legendary jazz pianist and composer Emil Viklický, together with his classic jazz trio. It’s hard to find any other more talented musician than Emil Viklický. He’s not just a first-class jazzman and amazing pianist, but also a composer of the classical and folk music and the person that even famous Japanese writer Haruki Murakami admires. Viklický plays a long time together with Petr Dvorský (double-bass) and Cyril Zelenak or Tomáš Hobzek (drums). He became world-famous after his collaboration with

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.