Famous Swing Melodies

hudba, koncert

Sobota 27.5.2017 19:30 - 21:00

Reduta Jazz Club, Praha 1

Famous Swing Melodies

Koncert věnovaný populárním swingovým skladbám českých autorů z let 60. navazuje na historii jazzových pořadů pro české publikum z 60. let minulého století, které odstartovaly úspěšnou historii jazzového klubu Reduta. Těšit se můžete na ukázku kontrastu české a americké jazzové tvorby, neboť zazní populární jazzové písně z amerického i jazzového proudu v originálním jazyce, které ve svých státech slavili velký úspěch především díky spojení se slavnými sólisty. Tradiční večery v pražské Redutě, které odstartovaly v roce 1958 byly vždy setkáním vybrané společnosti, tedy především špičkových zpěváků, herců tehdejší doby, kteří se do pražské Reduty chodili bavit a milovníků jazzu, kterým budou patřit i nyní.

A concert which is dedicated to the most popular swing songs of Czech and world authors from the last century. We continue the tradition of our club that was always based on the collaboration between the Czech and world music scene. You will surely enjoy the beauty of traditional swing by two beautiful singers, professional singer and pianist, bass player and drummer - all of them are ready to show you the jewels of genre. Become a part of the actors, musicians and all music enthusiasts, who were present in Reduta during our jazz and swing evenings!

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.