MISSINCAT (IT / D), předkapela: Lorraine (CH / D)

hudba, koncert

Pátek 5.5.2017 20:00

Café V Lese, Praha

MissinCat je italská zpěvačka a multiinstrumentalistka žijící v Berlíně, které nechybí muzikální hravost a rozpustilost. V Café V Lese vystoupí v duu s bubeníkem, s mnoha nástroji i elektronickými hračkami a švýcarsko-německou předkapelou Lorraine.

Za nickem MISSINCAT se skrývá půvabná italská zpěvačka a multiinstrumentalistka Caterina Barbieri, žijící v Berlíně. Z její hudby číší bezbřehá hravost i rozpustilost, poetika podobná např. Emilianě Torriny. Koncertuje po celém světě, spolupracuje např. s Me & My Drummer, Robot Koch, La Boum Fatale, předskakovala Amy Winehouse nebo The XX… V Café V Lese vystoupí v duu s bubeníkem, s mnoha nástroji i elektronickými hračkami a švýcarsko-německou předkapelou Lorraine. V ČR koncertuje poprvé! Výtěžek z koncertu půjde na konto benefiční sbírky AKCE CIHLA a bude použitý pro potřeby lidí s mentálním postižením z Chráněného bydlení Slapy.

MISSINCAT

Web: http://www.missincat.com/ 
FB: http://www.facebook.com/missincat
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChMjCfAOCOz4ImT243jPhqA

Rozhovor: http://frontman.cz/missincat

LORRAINE
Soundcloud: https://soundcloud.com/officiallorraine
Web: http://www.officiallorraine.com/

AKCE CIHLA

Web: http://www.akcecihla.cz/

FB: https://www.facebook.com/AkceCihla.cz

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCCfdlCiUrNxUlhhP1akkPQ

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.