Organism /HU/

hudba, koncert

Čtvrtek 25.5.2017 21:30 - 23:59

Reduta Jazz Club, Praha 1

Organism /HU/

Toto nové maďarské trio ve složení kytara-bubny-Hammondovy varhany je v současnosti vyhledávanou kapelou po celé Evropě. Svými odvážnými výpravami do gospelových krajin, kde hledá kořeny funku a přitom experimentuje s tradičním jazzem, si kapela získala v rodném Maďarsku i okolí věrnou fanouškovskou základnu. Každý jejich koncert je specifický, užívají si komunikaci s diváky a reagují v dokonalé souhře.

Hungarian organ trio (guitar-drumms-Hammond organs) is a new sensation, touching the realm of gospel and tickling the roots of funk while experimenting with the language of contemporary music. They always work to create unique, stimulating music using new and unusual solutions that correspond to their and their audience’s expectations. Organism has played all around the Europe, visiting jazz festivals and famous jazz venues.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.