Prague Big Band

hudba, koncert

Neděle 14.5.2017 21:30 - 23:59

Reduta Jazz Club, Praha 1

Prague Big Band

Prague Big Band je bezpochyby nejslavnějším českým big bandem. Už čtyřicetiletou kariéru nejen na domácí, ale té na zahraniční scéně, doplnilo množství hudebních ocenění i hvězd, které si pokládaly za čest s big bandem vystupovat. Z domácích zmiňme například Jiřího Stivína či Ondřeje Soukupa, ze zahraničních nesmíme zapomenout na slavného Boba Mintzera, který při loňském výročním koncertu vystoupil s bandem v klubu Reduta a slavil obrovský úspěch. Jen doplňme, že za velkou částí kouzla bandu stojí její zakladatel a dirigent Milan Svoboda.

Prague Big Band is the most famous Czech big band. Their forty years of success at home and in the world ges with many and many stars that loved to play with them. From many, let’s mention a few – Jiří Stivín, Ondřej Soukup or amazing Bob Mintzer, who played with big band last year in Reduta with a unparalleled success. Milan Svoboda, the founder and conductor of the band, is the most significant part of its magic.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.