Tribute To World Legend.. Frank Sinatra

hudba, koncert

Pondělí 11.9.2017 21:30

Reduta Jazz Club, Praha 1

Tribute To World Legend.. Frank Sinatra

Kdo z nás kdy neslyšel některý z hitů toho uhlazeného elegána, bezkonkurenčního zpěváka, milého herce a charismatického šviháka? Frank Sinatra se hodí do každé příležitosti, užijete si ho v parném létě i o svátcích vánočních, v dešti i ve sluneční záři, ve městě i na samotě u lesa. V podání bandu Mira Ochotnického, kterému není Sinatrův šarm rozhodně cizí, na Vás dýchne atmosféra minulých let. To vše a ještě mnohem více jen v Redutě.

Everybody know the hits of that fine, ever-young gentleman, god-like singer, sweet actor and charismatic handsome man. Frank Sinatra is just perfect for every occassion, for summer and winter, for the rain and for the Sun, for the city and for the forrest. Mr. Miro Ochotnický and his band are very close to Sinatra's charm, so you can feel almost like in New York, enjoying one of the gigs of Mr. Sinatra. Only in Reduta!

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.