Yotam Siberstein Quartet

hudba, koncert

Pátek 1.9.2017 22:00

Reduta Jazz Club, Praha 1

Yotam Siberstein Quartet

Yotam Silberstein je v Americe senzací. Kytarista, skladatel a jeden z nejlepších hráčů bebopu v celém New Yorku. Těžko byste hledali v New Yorku klub, ve kterém Yotam nesklidil úspěch. České publikum uslyší Silbersteina poprvé, a to rovnou v nejlepším českém jazzovém klubu. Reduta, kterou vyhodnotil britský magazín The Guardian jako jeden z deseti nejlepších klubů v Evropě, je pro Yotama perfektní. Jeho hudba, která se vrací ke kořenům jazzu, připraví divákům v nejautentičtějším místě v celé Praze božskou podívanou. Silbersteinův kvartet je složen z předních amerických hudebníků - Glenna Zaleskiho (klavír), Ricka Rosata (basová kytara), Daniela Dora (bicí), a samozřejmě Yotama Silbersteina (kytara).

Yotam is THE rising star you ought to see. Guitarist, composer, and outstanding progeny of bebop, Yotam has established himself as one of the best young jazz musicians in New York. Now, as a guest of famous Reduta Jazz Club, voted by The Guardian magazine as one of the top 10 jazz clubs in Europe, Yotam is going to show his skills to the Prague audience. We are sure that his dynamic style will astonish everyone around, especially because of his magnificent American band, consisting of Glenn Zaleski (piano), Rick Rosato (bass), Daniel Dor (drums), and, of course, Yotam himself on guitar.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.