3. Broumovské diskuse

ostatní

Pondělí 7.11.2016 15:00 - Úterý 8.11.2016 16:00

Dvoudenní diskusní konference a setkání zajímavých osobností společenského, politického, vědeckého i duchovního života, s doprovodným programem.

3. Broumovské diskuse se uskuteční 7. – 8. listopadu 2016 v sále Dřevník v Klášteře Broumov. Dvoudenní diskusní konference, která je přístupná široké veřejnosti, bude rozdělena do tří diskusních panelů, ve kterých budou diskutovat:

Pavel Bělobrádek – místopředseda vlády ČR pro vědu, výzkum a inovace
Karel B. Müller – vedoucí Katedry politologie Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze
Alexander Tomský – politolog a nakladatel
Petr Kolář – bývalý velvyslanec a náměstek ministra zahraničí
Petr Hlaváček – historik, filosof, docent českých dějin na UK
Petr Robejšek – politolog, ekonom, komentátor
Roman Joch – komentátor, publicista
David Bouma – kněz, vysokoškolský pedagog

Konference bude moderována Robertem Čásenským, Daliborem Balšínkem a Danielou Brůhovou. Vstupné na 1 blok konference je 50 Kč, na všechny tři bloky 120 Kč, studenti mají vstup zdarma. Zájemci o účast na konferenci se mohou registrovat na webu www.broumovskediskuse.cz.

Doprovodným programem konference bude koncert Polyfonního sdružení v klášterním kostele sv. Vojtěcha, degustace vína v Benediktinských sklepích a Mše svatá v klášterním kostele, celebrovaná Mons. Josefem Sochou, papežským prelátem a generálním vikářem Královéhradeckého biskupství.

Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.