Katy Perry bude koncertovat v muzeu Grévin Praha!

pro děti show ostatní

Sobota 3.6.2017 9:00 - Neděle 4.6.2017 20:00

První červnový víkend patří dětem! A s nimi si to velmi rádi užijí i dospělí. Nenechte si proto ujít možnost strávit 3. - 4. červen spolu s Katy Perry v Café Grévin Praha. Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha obohacuje svoji sbírku zpěváků.

Hvězdné obsazení "plesového sálu" muzea tak obohatí nová figurína americké popové zpěvačky Katy Perry, která stejně jako Michael Jackson dokázala získat 5 hitů číslo jedna z jednoho alba.

Staňte se součástí jejího show!

Jste obdivovatelé hudebních televizních show? Máte možnost se jí účastnit: každou hodinu zazpívá jedna z mnoha interpretek nejoblíbenější zpěvaččiny hity a spolu s tanečníky předvede svou show. Víkend se ponese v duchu Katyina druhého turné California Dreams. Nejen děti si budou moci smlsnout na lízátkách, bonbónech a dalších cukrovinkách, které k této tour patřily. K zapůjčení budou modré paruky, abyste se s nimi a Katy mohly zvěčnit ve foto koutku. Spousta neočekávané zábavy vás bude čekat v Muzeu Grévin v Celetné 15.

Přijměte naše pozvání a vydejte se na cestu prostorem a časem magickými světy Grévin Praha, kde se nečekaná setkání stávají skutečností. Odhalte tajemství slavných, staňte se partnery hvězd a zažijte nový rozměr zážitku s mobilní aplikací Grévin Praha, která se stane vaším osobním průvodcem! Katy Perry se bude nově těšit na setkání v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha!

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.