Vítáme prázdniny v Muzeu Grévin

pro děti výstava workshop, hobby

Pátek 23.6.2017 9:00 - Neděle 25.6.2017 21:00

Školní rok je co nevidět za námi, a tak zveme všechny děti, ať přijdou přivítat prázdniny do nejzábavnějšího muzea voskových figurín Grévin Praha.

Od pátku 23. června a celý víkend 24. – 25. června budou v Celetné 15 na děti čekat nejen dva oblíbení „šikulové“ Pat a Mat, ale již tradičně spousta zábavy v podobě komentovaných prohlídek muzea a kreativních workshopů.

U vchodu vás bude vítat klaun s muzikanty a to si nenechají ujít ani Pat s Matem. Proto budou nablízku všem velkým i malým návštěvníkům, se kterými se budou fotit a tancovat do rytmu hudby. V lobby muzea si mohou nechat děti namalovat na obličej, co jen budou chtít, a potom hurá na prohlídku.

Komentované prohlídky budou probíhat vždy v 11, 13 a 15 hodin za doprovodu jednoho z asistentů Pata a Mata. Ten vás provede celým muzeem od třetího do prvního patra a odhalí vám taje světů muzea. V plesovém sále bude na selfíčko s vámi čekat také nová figurína Katy Perry!

Jako prázdninový dárek a vzpomínku na uplynulý školní rok se všechny děti
do 15 let mohou v naší fotolaboratoři ve druhém patře zdarma vyfotit a fotku si odnést v dárkovém balení domů.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.