FOODPARADE 2016 - festival jídla a pití

restaurace, gastro festival

Sobota 3.9.2016 10:00 - Neděle 4.9.2016 18:00

6. ročník festivalu jídla a pití Foodparade v zahradách Trojského zámečku

V krásných zahradách Trojského zámečku se 3. a 4. září 2016 již po 6. rozprostřou desítky stánků plných kuchařů, známých luxusních restaurací i nadšenců z menších kuchyní. Každá restaurace představí své degustační menu, aby návštěvníkům zprostředkovala nejlepší zážitek z jejich kuchyně. Chybět nebudou ani výtečné delikatesy a nápoje.

Velkou novinkou letošního ročníku v rámci zkvalitnění a inovovaní služeb je platba bezkontaktni festivalovou kartou s nahranými chefy!

Akce je spojena s bohatým doprovodným programem. Na Foodparade lze vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu kraluje uvolněná a přátelská atmosféra a součástí areálu je zdarma dětský koutek se zábavným programem a pikniková louka, na které si návštěvníci mohou odpočinout ve stínu stromů. Z účastníků můžeme protazím odtajnit restauraci Etnosvět, Burger Bar, Husí Játra, Food Story, Steakgrill, U Emy Destinnové a jiné.

Partnery festivalu jsou Chefparade, Fajn Rádio, F.O.O.D, HOTPOINT, MAKRO, Mňam TV, Président, RESTU, Somvprahe.sk a Ententyky.cz.

Festival Foodparade také podporuje neziskové projekty jako je MammaHELP, Zajíček na koni a Polívková smršť.

Celá akce je doprovázena i soutěží “I love food“ o ceny v minimální výši 50 000,- Kč – letošní téma je chilli.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.