Weber Grill Academy

restaurace, gastro

Pátek 2.6.2017 17:00 - 21:00

Naučte se skvělé triky pro dokonalý zážitek z grilování a staňte se z skutečnými grilovacími experty! Vyzkoušejte kurz WEBER GRILL ACADEMY!

Na základě velkého zájmu o kurzy grilování můžete od května až do září v Chefparade navštívit některý z kurzů Grilakademie Weber®. Naši grilmistři vám  prozradí veškeré své triky pro dokonalý zážitek z grilování a pomohou vám stát se skutečnými grilovacími experty. Víte, jak využít grilovací štěpky a zaudit lososa? Jak připravit dokonalý steak? Znáte techniky přímého i nepřímého grilování? Naučte se na grilu připravit víc, než jen předem naložený kus masa a staňte se mistry v grilování!

V rámci téměř čtyřhodinových kurzů budou připravována špičková menu, zahrnující předkrm, hlavní chod i dezert. Každé jídlo bude připravováno spolu s účastníky přímo na grilu s využitím nejkvalitnějších surovin. Zároveň budou mít potenciální grilovací experti možnost seznámit se s kompletní škálou grilů na dřevěné uhlí a grilů plynových a elektrických ze sortimentu firmy Weber ® včetně nejrůznějšího příslušenství, jako jsou otáčecí špízy, udicí prkénka, wok pánev, stojan na drůbež atd.

Na závěr kurzu budou jeho účastníci odměněni speciálními dárky. Obdrží nejen veškeré recepty na jídla, která vlastnoručně připravili, ale také grilovací zástěru Weber ® a certifikát – zkrátka vše, co nový grilovací expert Weber ® potřebuje.

Další info: http://bit.ly/2qqOMcq
Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.