Když v muzeu straší hvězdy aneb Halloween v Grévinu

show pro děti ostatní

Pátek 21.10.2016 10:00 - Pondělí 31.10.2016 19:00

V dušičkovém čase se nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha promění ve strašidelné místo. Halloween se bude v muzeu Grévin slavit od 21. do 31. října 2016 a speciální strašidelný večerní program je připraven na oba poslední říjnové víkendy.

Bojíte se rádi? Přijďte se i s dětmi bát do Grévinu a oslavit Halloween od 21. do 31. října. Jindy zářivé lobby muzea bude tentokrát plné pavučin a kostlivců a z temných koutů budou vystrkovat pařáty zombie. Vyhrávat tu bude „příšerná“ kapela a zombie vezmou zájemce na děsivou prohlídku. V expozici bude řádit „Super děsivý tým“ – šílený vědec, patolog gentleman a děsivý doktor čekají, aby s vaší pomocí vytvořili další strašlivé zombie a jiné děsivé hvězdy. Mistři strašidelného malování na obličej pomohou všem zapadnout do strašidelného muzea. Připraveno je halloweenské divadelní představení, herci z filmu Zdeňka Trošky "Strašidla", zazpívají i hvězdy muzikálu Drákula - Pepa Vágner a Kamila Nývltová.

Na konci října čeká v muzeu Grévin strašidelná zábava jako z hororu! Užijte si Halloween ve společnosti voskových figurín oblíbených celebrit světa kultury, politiky, showbyznysu a sportu a odneste si na památku strašidelnou selfie. Zažijte děsivou atmosféru, na kterou nikdy nezapomenete!

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.