Veletrh vědy 2017

veletrh výstava přednáška, kurz

Čtvrtek 8.6.2017 10:00 - Sobota 10.6.2017 18:00

Výstaviště PVA, Praha 18

Veletrh vědy je největší populárně naučná akce v ČR, která se uskuteční od 8. do 10. června 2017 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech, kde odprezentuje široké veřejnosti v jeden čas na jednom místě to nejzajímavější, co může česká věda nabídnout!

Akce, kterou již třetím rokem pořádá Akademie věd ČR, se bude i letos zabývat vědou ve všech jejích podobách a nabídne svým návštěvníkům to nejzajímavější ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů. Novinky a zajímavosti zde na jednom místě představí více než 80 vystavovatelů (vědeckých pracovišť, firem, science center i univerzit).

Cílem Veletrhu vědy je nejen popularizovat vědu, ale také podpořit nábor nových studentů, uplatnění absolventů a rozvoj pedagogů. Najde zde zábavu opravu každý, koho baví objevovat nejnovější technické vychytávky, poznávat zákonitosti fungování přírody, kdo hledá svou vysokou školy či uplatnění jako absolvent nebo by chtěl v panelových diskuzích podebatovat se špičkovými odborníky o jejich každodenní práci. Na své si přijdou i ti nejmenší v koutku Veselé vědy. Díky rozsáhlému programu se tak Veletrh vědy stává komplexní událostí pro podporu vědy v ČR!

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.