Dáte si čaj s britskou královnou v centru Prahy?

výstava pro děti ostatní

Čtvrtek 23.3.2017 10:00 - Neděle 26.3.2017 18:00

Královna Alžběta II. slaví dvě významná výročí. Muzeum voskových figurín Grévin Praha na počest královny brzy odhalí její voskovou figurínu. Ta se objeví 23. března v srdci Prahy u příležitosti Britských trhů ve spolupráci s Britským velvyslanectvím a od

Britské dny v Praze

Příležitost potkat královnu Alžbětu II. v Praze, i když pouze voskovou, se naskytne ve čtvrtek 23. března mezi 10:00–18:00. Svou návštěvou poctí první Britské trhy na Malostranském náměstí pořádané Britským velvyslanectvím a Britskou obchodní komorou. Přijďte ochutnat anglické jídlo a pití; poznat tradiční britské značky; kulturu i zábavu anebo se potěšit stylovou módou a designem. Čekat tu na všechny gratulanty bude vosková dvojnice královny, ochotná trpělivě pózovat pro objektivy fotoaparátů.

Na audienci ke královně

Audience u královny bude pokračovat pak od pátku 24. do neděle 26. března přímo v muzeu Grévin Praha v Celetné ulici 15. V anglickém stylu a s velkou parádou. Těšit se můžete na tradiční odpolední čaj a ochutnávku dalších  britských pochutin. S živou hudbou se vrátíte v čase do doby, kdy Británii i celý svět ovládl energický rock´n´roll a fanoušci vášnivě podléhali kouzlu beatlemánie. Na všechny návštěvníky čeká společnost vskutku královská!

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.