Vánoční výstava uměleckého skla Gordany Glass

výstava galerie, umění

Pátek 9.12.2016 10:00 - Úterý 31.1.2017 18:00

Vánoční výstava nové kolekce uměleckého skla výtvarnice Gordany Glass.

Gordana Glass Art Gallery – galerie přední sklářské výtvarnice Gordany Glass - si Vám dovoluje představit novou kolekci uměleckého skla. Výstava nese název „Pocta zlaté Praze“ a vyjadřuje lásku umělkyně k této krásné metropoli.
V rámci výstavy uměleckého skla jsou v galerii také k vidění zapůjčené obrazy ze soukromé sbírky uměleckého kritika a profesora Ľuboslava Mozy.

MÍSTO KONÁNÍ VÝSTAVY – GLASS ART GALLERY
Galerie Glass Art Gallery otevírá nový rozměr pohledu na uměleckou tvorbu ze skla. Tvorba Gordany Glass (vlastním jménem Gordana Turuk) je jedinečná, originální, plná pozitivní energie, stejně jako sama autorka. Skrze svou tvorbu předává lásku k přírodě, rodině a člověku. Jak říká paní Gordana: „Sklo je moje duše.“

Kousek své duše se rozhodla zanechat také v Praze, kde otevřela svou první prodejní galerii. V tomto překrásném prostoru zatajíte dech nad skleněnými obrazy, plastikami, sochami, i výjimečnými interiérovými předměty a doplňky. Galerie v Dušní ulici byla otevřena na jaře letošního roku a představuje uměleckou tvorbu Gordany Glass, ale také otevírá své prostory pro jiné umělce.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.