Víkend pro učitele a pedagogické pracovníky v muzeu Grévin

výstava pro děti

Sobota 22.4.2017 10:00 - Neděle 23.4.2017 19:00

O víkendu 22.-23.4.2017 pořádá muzeum Grévin Praha Víkend pro učitele. Jedná se o již v minulosti úspěšnou akci, při které učitelům představíme, jak může vypadat prohlídka s jejich žáky

O víkendu 22.-23.4.2017 pořádá muzeum Grévin Praha Víkend pro učitele. Všichni pedagogičtí pracovníci se svými rodinami jsou srdečně zváni! Jedná se o již v minulosti úspěšnou akci, při které učitelům představíme, jak může vypadat prohlídka s jejich žáky v našem muzeu a zároveň jim umožníme strávit příjemné odpoledne se svými blízkými. Navíc je nově otevřena jedinečná interaktivní výstava Pat a Mat, která je součástí muzea a poznáte tak prostory, které běžně nejsou přístupné veřejnosti. Malým i velkým návštěvníkům tahle povedená dvojka představí třeba techniku výroby animovaného filmu nebo tzv. light art. Je povoleno vše zkoušet, všeho se dotýkat a hlavně se bavit. Interaktivitě se meze nekladou. Nezapomeňte si vzít telefony a fotaparáty a určitě si vyrobte na počítači vlastní voskovou figurínu. Učitelé a pedagogičtní pracovníci se na pokladně muzea prokáží potvrzením od zaměstnavatele.

Další info: http://www.grevin.com
Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.