Už jste napsali Ježíškovi? Vánoční dílničky v Grévin Praha

workshop, hobby pro děti

Sobota 26.11.2016 10:00 - Neděle 27.11.2016 18:00

Vánoce jsou za dveřmi a je nejvyšší čas napsat svá přání Ježíškovi. O prvním adventním víkendu budou mít všechny děti tuto příležitost v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha. Tak proč to odkládat. Přijďte s nimi do muzea a můžete začít spol

I do muzea voskových figurín Grévin Praha už dorazila ta pravá vánoční nálada. Celé muzeum se obléklo do vánočního kabátu a i voskové celebrity už se těší na Vánoce. Tak přijďte o prvním adventním víkendu načerpat vánoční atmosféru třeba do společnosti Josefa Lady, jehož tradiční kresby se často objevují na vánočních pohlednicích. A hned si můžete v muzejním obchůdku jednu vybrat a poslat svým blízkým.

Připravili jsme pro tuto příležitost speciální vánoční dílny. V Café Grévin bude pro děti a rodiče připraveno vše pro to, aby mohli sepsat svá přání a předat na příslušná místa :) Pro šikovné ručičky bude připravena také dílna výroby vánočních ozdob a dekorací.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.