Workshop pomalé módy

workshop, hobby setkání, sraz přednáška, kurz

Sobota 24.9.2016 11:00

I staré materiály mohou znovu získat novou hodnotu, to je myšlenka recyklace i projektu OLD'S COOL. Přijďte si vyzkoušet techniky recyklace a upcyklace oděvu s českými designery!

I staré materiály mohou znovu získat novou hodnotu, to je myšlenka recyklace i projektu OLD'S COOL. Přijďte si vyzkoušet techniky recyklace a upcyklace oděvu s českými designery a naučte se plést ponožky od pletařek zapojených do projektu Ponožky od babičky. Národní galerie v Praze pro Vás navíc připravila během dne dvě komentované prohlídky, které se k tématu recyklace přímo vztahují - prohlídku ateliéru Zbyňka Sekala a komentovanou prohlídku na téma recyklace ve výtvarném umění na příkladu děl českých umělců ze sbírek Národní galerie ve Veletržním paláci. Večerní módní přehlídku zakončí koncert Never Sol s pěveckým sborem Elpida. Kurátorkou akce je Veronika Ruppert (Modeschau radio show, Radio Wave).

Harmonogram akce:
11:00 - zahájení, představení jednotlivých designérů, vlastní prezentace designérů face to face
11:30 - 18:00 workshop v Cafe Jedna pod vedením designérů
14:00 - komentovaná prohlídka ateliéru Zbyňka Sekala
16:30 - komentovaná prohlídka na téma recyklace ve výtvarném umění na příkladu děl českých umělců ze sbírek Veletržní palác - Národní galerie
20:00 - módní přehlídka
20:15 - koncert Never Sol & sboru Elpida

Na workshop a komentované prohlídky se, prosím, registrujte na e-mailu info@elpida.cz. Vstupné na všechny je akce zdarma.

Komentáře
Jméno nebo přezdívka:

Komentář:

Facebook komentáře
Nahlásit změnu

Našli jste nepřesný údaj nebo víte o změně u této akce? Pomozte nám vybudovat kvalitní katalog akcí a pošlete nám o změně informaci. My údaje co nejrychleji opravíme.